Towary Handlowe

Wiadomość wysłana
Loading

Towary Handlowe

Oprócz wyrobów produkowanych przez naszą firmę, swoją ofertę uzupełniamy również o produkty handlowe, wspomagające branżę ogrodniczą, dekoracyjną a nawet budowlaną.Proponujemy Państwu szeroką ich ofertę i zachęcamy do łączenia poszczególnych pozycji z np. Pojemnikami ARBO® (osłony przeciwchwastowe, taśmy rozciągliwe i kolorowe, chusty jutowe itp.)

Oferta Handlowa

Tkanina Ściółkująca - nazywana również gruntówką, służy generalnie do tłumienia chwastów, wyłożenia terenu pod przyszłą produkcję itp

Dzianina Cieniująca - potocznie - cieniówka, służy do zacieniania, ochrony przed wiatrem (uprawy, korty tenisowe), ochrony drzewek przed mrozem i śniegiem

Geowłókniny - jest to grupa towarów o bardzo szerokim zastosowaniu zarówno przy wykonywaniu jakichkolwiek prac budowlanych jak i przy urządzaniu terenów zielonych od strony

Ruratex - jest to osłona tekstylna do rur drenarskich, zapobiegająca ich zamulaniu, zatykaniu oraz poprawiająca odpływ wody. Ruratex dostępny jest w róznych średnicach, dostosowanych do plastikowych rur drenarskich ogólnodostępnych w placówkach z artykułami budowlanymi

Taśma Rozciągliwa - służy do wiązania i owijania pnia drzewka, zabezpieczając go przd przetarciami, przemarznięciem. Taśma ta "rośnie" wraz z drzewkiem - nie wrzyna się w korę pnia, jest przepuszczalna - nie odparza rośliny.

Osłony Przeciwchwastowe - wyłożone na wierzchu doniczki, pojemnika, kontenera, zapobiegają wyrastaniu chwastów, zmniejszają parowanie wody.

Juta w Belkach i Chustach KARO - służy generalnie do zabezpieczania i owijania brył korzeniowych podczas wysyłki, transportu itp. Może również służyć do celów dekoracyjnych. Tkaninę jutową posiadamy w różnych gramaturach i szerokościach.

Woreczki Ozdobne - do wystrojenia np. choinki wigilijnej lub innych form dekoracji. Mogą również , po wcześniejszym nasączeniu, służyć jako woreczki zapachowe do pościeli, pokoju, pomieszczeń sanitarnych, samochodu itp.

Materiały Termoizolacyjne - stosowane do ochrony przed przemarzaniem gruntu wokół drzewka, drzewka zasadzonego w pojemniku lub doniczce. Mają bardzo dobre parametry termoizolacyjne. Dostępne są w formie mat mrozoodpornych i foli aluminiowej.

LIKWIDACJA - likwidacja kontenera ARBO® po wysadzeniu sadzonki, możliwa jest przez regranulację. lub włożenie pod korzenie, jako warstwa wodonośna lub czynnik rozpłaszczający korzenie.